x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
טיולי ג'יפים אדם סלע חוויה אתגרית
יצירת קשר
חיפוש באתר

גם לנשים מותר - טיולי ג'יפים לנשים בלבד

תאריך: 23/11/2010 15:39

בנות, הגיע הזמן להודות בזה – עם כל הכבוד לגברים שבחיים שלכן, אין כמו חיבור בין אשה אחת לרעותה. אין הכוונה בהצהרה זו לזלזל בגברים שבחייכן או בעומק הקשר שלכן עימם. מן הסתם יכול להיווצר חיבור וקשר חזק בין אשה לגבר, במיוחד בזוגיות או אמהות, אולם קשר בין אשה אחת לרעותה הוא פשוט קשר... אחר. בואו נאמר זאת ככה – לא סתם טוענים אנשים רבים, וביניהם לא מעט גברים, שאם יותר נשים היו בתפקידי מפתח בפוליטיקה העולמית כבר מזמן היה פה שלום או לכל הפחות ירידה משמעותית בכמות הסכסוכים והמלחמות. הרי נשים מבינות אחת את השניה מהרגע שהן נפגשות, הן מתחברות זו לזו במישורים עמוקים יותר ממרבית הגברים, הן דואגות אחת לשניה ומרגישות כמו אחיות ימים ספורים לאחר ההכרות. בנוסף לכך, כיום כבר כמעט ואין אדם שיערער על כך שנשים חזקות בנפשן לא פחות מגברים ושהן מסוגלות לעמוד בכל אתגר. לאור כל זאת אנו מציעים לכן בזאת לחגוג את החיבור, החברות והנשיות שלכן בחווייה אתגרית מיוחדת במינה – טיולי ג'יפים לנשים בלבד!

 

בנות, קדימה הסתערנה!

טיול ג'יפים לנשים בלבד הוא חוויה מגבשת, מהנה ומאתגרת, אשר כשמה כן היא, פתוחה לנשים בלבד. מדי יום יוצאות קבוצות נשים לטיולים שכאלו, זאת מאחר והן מעוניינות להתנסות בחווייה מהנה, יוצאת דופן ולא שגרתית. לטיולים אלו מגיעות קבוצות נשים שונות ומגוונות – קבוצת חברות שיוצאות למסע כחלק ממסיבת רווקות, גיבוש משרדי או משפחתי, ואפילו סתם ללא סיבה מיוחדת כדי לנסות משהו חדש וכיפי. בנות הקבוצה חולקות ג'יפ אחד או יותר, ובסיוע מדריך או מדריכה מבצעות מסלול ג'יפים אתגרי ומהנה. טיול שכזה יכול להימשך על פני מספר שעות ובהתאם לדרישה גם מספר ימים. לפני תחילת הטיול הבנות יקבלו את כל ההדרכות והציוד הדרושים לנסיעה במסלול שטח, לתפעול עצמאי ככל האפשר של הג'יפ וכל דבר נוסף שיבטיח חוויה בלתי נשכחת.

 

ליסוע, לחוות, להתקרב, ליהנות

כל אדם אשר השתתף בטיול ג'יפים יוכל להעיד כי מדובר בחוויה תיירותית מיוחדת במינה - הנסיעה הלא שגרתית, נופי הארץ המרהיבים, האנקדוטות המרתקות אשר יוצאות מפי המדריך... אולם, טיולי ג'יפים לנשים בלבד הם חוויה אחרת לגמרי. מדובר באירוע מגבש ומקרב באופן יוצא דופן, זמן איכות של אחווה נשית. הרי כפי שצוין לעיל, מלכתחילה החיבור בין נשים חזק במיוחד. אך החיבור אשר נוצר בשטח, בעת התנסות בחוויה לא שגרתית ומאתגרת, יוצר קרבה גדולה ועמוקה פי כמה. הנשים חוות יחדיו את השטח, את הנופים, את האתגרים, ואגב כך יוצרות חברויות חדשות או מגיעות לרבדים חדשים בקשרים קיימים. במילים אחרות, קבוצות נשים אשר מחפשות חוויה מיוחדת, מרגשת, מקרבת ומהנה, ימצאו אותה ללא ספק בטיולי ג'יפים לנשים בלבד.

 

תגיות בעמוד:   טיולי ג'יפים לנשים    יום כיף לנשים   
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
עם הילדים מאחור - טיולי ג'יפים לכל המשפחה - האם רק אנשי שטח מנוסים הם אלה שנהנים מטיולי שכאלו ולנו, האנשים הפשוטים, אין מה לחפש בתוך הג'יפ? התשובה לשאלה זו היא בהחלט לא – טיולי ג'יפים הם חוויה מיוחדת במינה, שכל אחד מאיתנו יכול להנות ממנה. אפילו, ובעיקר, הילדים.
גם לאמא שלי יש ג'יפ - לא רק שמספר הולך וגדל של נשים מתחילות להביע עניין בטיולי ג'יפים, נראה גם שמדי שנה ברחובות הערים נשים מתחילות לנהוג בג'יפים לא פחות מגברים. האם יתכן שהג'יפ הוא כבר לא כלי הרכב הבלעדי בשבילו, אלא הפך להיות גם כלי הרכב שלה?
חמישה דברים שאסור לשכוח כשיוצאים לשטח - נהיגת שטח היא נהיגה ששונה באופייה מנהיגה על כביש סלול רגיל, לכן ישנם דברים שחשוב לבצע בטרם יוצאים לנהיגת שטח. כך גם הסכנות איתן מתמודדים הנהגים שנוהגים בשטח שונות מאשר הסכנות והבעיות שבהן ניתן להיתקל בכביש.
טיול ג'יפים עם ילדים - טיול ג'יפים מספק חוויה מאתגרת ומהנה לכל הגילאים. עם זאת, כשמצרפים לטיול ילדים חשוב לקחת בחשבון את מבטם המיוחד על העולם, התאמת המסלול ליכולותיהם הגופניות, מזון עמיד ומזין ואמצעי עזרה ראשונה.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור