x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
טיולי ג'יפים אדם סלע חוויה אתגרית
יצירת קשר
חיפוש באתר

חוויה אישית וסיפור מטיול הג'יפים שלי

תאריך: 06/06/2011 09:24

חוויה אישית וסיפור מטיול הג'יפים שלי

לאהוב את הארץ דרך הרגליים
לא תמיד אהבתי טיולי ג'יפים, אבל מאז ומעולם אהבתי טיולים. כבר כילד אני זוכר את עצמי יוצא מהבית בבוקר וחוזר בערב אחרי שטיילתי בכל האזור, ומגלה שאמא חיפשה אחרי שעות בדאגה רבה, דיברה עם כל השכנים, החברים ואפילו המורה.
אהבתי לטיולים הלכה והתגברה ככל שגדלתי. פיתחתי כישורי שדאות והישרדות, התחלתי להכיר סוגי צמחים וחיות ואפילו לגלות פינות חמד שאף אחד לא ידע על קיומן חוץ ממני.
כאשר הוצאתי רישיון והתחלתי לנהוג תחביב הטיולים שלי רק הלך והתפתח, מאחר וכעת יכולתי להגיע לכל מקום בארץ, אותו רציתי לחקור ולגלות, באמצעות הרכב.
ואכן, אני יכול להעיד שאין אזור אחד בארץ שאינני מכיר או יכול להסתדר בו כיום.
תמיד אהבתי את השקט, השלווה והחיבור לטבע, את ההנאה הטמונה בלהתגבר על האתגרים שעמדו בדרכי... אבל אז, יום אחד שמתי לב שקצת משעמם לי...

טיולי ג'יפים - כי מה רע בלנסות...?

הגעתי למצב בו טיילתי כל כך הרבה בכל אזור בארץ, שהריגוש מעט עבר - פשוט כבר הכרתי את הכל יותר מדי טוב...
תקופה מסוימת הייתי מדוכדך מעט מאחר והרגשתי אבוד, שכן נדמה היה כי אותה אהבה בת שנים כבר אינה רלוונטית לגבי. היתה זו דווקא אשתי שהצליחה להבין מה עובר עליי - זה לא שאני לא אוהב טיולים יותר, אני פשוט זקוק לטיולים מסוג חדש.
ולכן, היא הציעה לי יום אחד שנצא לטיול ג'יפים מאורגן. האמת היא שבהתחלה הייתי סקפטי. אמרתי לה שאין סיכוי שהמדריך יוכל להראות לי מקומות שלא הכרתי כבר ושההליכה הרגלית היא חלק מאוד חשוב בחוויה. אשתי הקשיבה וחייכה ופשוט אמרה "תנסה!"
 איך אפשר להתווכח עם היגיון שכזה...?

טיולי ג'יפים - סוף סוף הדבר האמיתי!
באותו סופשבוע נסענו לגולן, להשתתף בטיול ג'יפים. הגענו לנקודת האיסוף בסמוך למשרדי החברה שהוציאה את הטיול. מסביבי עמדו עוד מספר אנשים בגילאים שונים.
"טיול חמישי שלי ואני עדיין מתרגש!" אמר לי אחד מהם, ואני חייכתי בנימוס - עדיין סקפטי... המדריך הגיע וציין שאנחנו עומדים לטייל לאורך אחד הנחלים. הוא הסביר איך נוהגים על ג'יפ והבהיר שאמנם מדובר במסלול קל, אך עדיין חובה לשמור על כללי בטיחות. אני ואשתי נכנסו לג'יפ עם עוד זוג מאחור, ומה אומר לכם... מהשנייה הראשונה התאהבתי!
ההרגשה היתה ממש כמו באותם ימים לפני שנים בהם נהגתי ללכת באזור הבית הישן ופשוט לגלות כל מה שיש מסביב.
הטלטולים, הנופים שמגובה הג'יפ נראו חדשים ואפילו הסיפורים של המדריך בעצירות...- כל אלה גרמו לי להבין שעליתי כאן על משהו אמיתי.
מדי סופשבוע בשבועות הבאים ביליתי על ג'יפ, בכל פעם במקום אחר בארץ, לפעמים עם אשתי ולפעמים לבד. כעבור חודשיים כבר קניתי ג'יפ בעצמי.
כעת, כל שנותר לי הוא למצוא קבוצת מטיילים ולהצטרף אליה להרפתקאות אתגריות ברחבי הארץ ובהמשך גם בחו"ל

תגיות בעמוד:   טיולי ג'יפים    רכבי שטח    טיולים    ג'יפים    ג'יפ    מכונית   
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור