x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
טיולי ג'יפים אדם סלע חוויה אתגרית
יצירת קשר
חיפוש באתר

גם לאמא שלי יש ג'יפ

תאריך: 28/03/2011 08:58

ג'יפ בשבילו, ג'יפ בשבילה

עד לפני זמן לא רב כאשר המילה ג'יפ הייתה עולה בחלל החדר מייד הייתה תמונה קבועה מתגבשת בראשים של רובנו - שטח, שלוליות, פנצ'רים ועוד. בין כל אלו, חבורת גברים מאובקת ומזיעה, מנסים בכל הכוח לחלץ ג'יפ תקוע וחוזרים הביתה עם נעליים מלאות בוץ. אכן, ג'יפים היו מאז ומעולם הצעצוע של הגברים. אולם, אט – אט בשנים האחרונות ניכר שינוי במגמה הזו. לא רק שמספר הולך וגדל של נשים מתחילות להביע עניין בטיולי ג'יפים, נראה גם שמדי שנה ברחובות הערים נשים מתחילות לנהוג בג'יפים לא פחות מגברים. האם יתכן שהג'יפ הוא כבר לא כלי הרכב הבלעדי בשבילו, אלא הפך להיות גם כלי הרכב שלה?

 

הוא יפה, הוא מרהיב, הוא נוח... אז למה שלא תנהגי בג'יפ?

כן, זה נכון. בשנים האחרונות הג'יפ יצא מהשטח והפך להיות רכב עירוני לכל דבר. מעבר לכך, לא רק גברים נוהגים בג'יפ העירוני – יותר ויותר נשים מביעות עניין בג'יפים שכאלו עבורן.

ניתן להבין תופעה זו באמצעות התייחסות לג'יפ לא רק כאל כלי רכב, אלא כיצירת אמנות אסתטית וסמל סטאטוס. אכן, אין טעם להכחיש זאת – ג'יפ הוא רכב יפה. מבחינה אסתטית ג'יפים הם רכבים מעוצבים בקפידה, בעלי גימורים נעימים לעין ועיצוב פנים מרהיב. בנוסף למראהו המרהיב ובעקבותיו במידה מסוימת הג'יפ הפך להיות גם סמל סטטוס. אנו בני האדם אוהבים להציג את הצלחותינו בחיים ולחיות בהתאם למצבנו הפיננסי. בואו נודה בזה, אדם שרכש ג'יפ עירוני כנראה עשה דבר או שניים נכון בחייו ובנוסף לכל אלו – לא סתם ג'יפ מסוגל לחצות נחלים ולטפס על מדרונות תלולים. מדובר ברכב מאוד נוח לשימוש שמקל מאוד על הנסיעה בכבישים עירוניים לא פחות מנהיגה בשבילי שטח. כשחושבים על כל הגורמים הללו, למה שלא תנהגי בג'יפ בעצם?

 

גם לאמא שלי יש ג'יפ!

הג'יפ, אם כן, הוא לא רק רכב שטח – הוא רכב נאה, מרהיב ונוח לשימוש. למרות שאכן מדובר ברכב המיוחס לבני העשירון העליון, ניתן למצוא שלל ג'יפים איכותיים ונאים במחירים סבירים והוגנים. אם גם את מעוניינת לקנות ג'יפ, או אם אתה מעוניין לפנק את אשתך במתנה מיוחדת, המקום הטוב ביותר להתחיל בו לחפש ג'יפים לנשים הוא האינטרנט. קיימים אתרים רבים בהם ניתן לקרוא המלצות לג'יפים עירוניים וכמובן גם להשוות בין ג'יפים שונים. ונראה שלא די בכך – במידה ויש לכם שאלות באחד מעשרות הפורומים על ג'יפים שברחבי הרשת אנשי מקצוע וחובבי ג'יפים מנוסים ישמחו לענות על כל שאלותיכם. במילים אחרות, הגיע הזמן להשתדרג ולקנות לך ג'יפ.

מי יודע? אולי יום אחד תחליטי שהגיע הזמן לצאת איתו מהעיר ולבדוק על מה כל המהומה הזו שבשטח. כך או כך, אין ספק שאת תפיקי את המקסימום מהג'יפ שלך.

תגיות בעמוד:   טיולי ג'יפים לנשים    יום כיף לנשים   
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
עם הילדים מאחור - טיולי ג'יפים לכל המשפחה - האם רק אנשי שטח מנוסים הם אלה שנהנים מטיולי שכאלו ולנו, האנשים הפשוטים, אין מה לחפש בתוך הג'יפ? התשובה לשאלה זו היא בהחלט לא – טיולי ג'יפים הם חוויה מיוחדת במינה, שכל אחד מאיתנו יכול להנות ממנה. אפילו, ובעיקר, הילדים.
גם לנשים מותר - טיולי ג'יפים לנשים בלבד - טיול ג'יפים לנשים בלבד הוא חוויה מגבשת, מהנה ומאתגרת, אשר כשמה כן היא, פתוחה לנשים בלבד. מדי יום יוצאות קבוצות נשים לטיולים שכאלו
טיול ג'יפים עם ילדים - טיול ג'יפים מספק חוויה מאתגרת ומהנה לכל הגילאים. עם זאת, כשמצרפים לטיול ילדים חשוב לקחת בחשבון את מבטם המיוחד על העולם, התאמת המסלול ליכולותיהם הגופניות, מזון עמיד ומזין ואמצעי עזרה ראשונה.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור